EQUASS on Euroopa sotsiaalteenuste kvaliteedijuhtimise süsteem.  EQUASS Assurance on sertifitseerimissüsteem, mis tagab kvaliteedi ja kvaliteedikontrolli teenustes. Süsteem võimaldab sotsiaalteenuseid osutavatel organisatsioonidel osa võtta sertifitseerimise protsessist Euroopa tasandil, tagades sellega teenuse kasutajatele ja teistele huvirühmadele oma teenuste hea kvaliteet.

Hetkel on EQUASS ainus hinnatud sotsiaalvaldkonna eripärasid ja paindlikkust arvestav kvaliteedi hindamise metoodika sotsiaalasutustele, mis on kasutusel mitmes Euroopa riigis (sh Portugal, Norra, Iirimaa, Saksamaa, Sloveenia, Holland, Leedu jne). Pikemalt võimalik lugeda EQUASS Eesti koduleheküljelt.

Ambromed Kliinik läbis lõppauditi 8. ja 9.märtsil 2016. aastal ning tunnustati 23.märtsil 2016.aastal EQUASS kvaliteedimärgi vääriliseks. Täname kõiki kliente, koostööpartnereid ja rahastajaid, kes olid nõus osalema auditis. Jätkame EQUASS põhimõtete järgimist ka edaspidi, et pakkuda enda klientidele kvaliteetset teenust.