Apotheka Naerata! ajakirja talvenumbrist on võimalik lugeda Ambromed Kliiniku psühhiaatria arst-residendi Tuuli Sedmani artiklit "Me peame rääkima dementsusest."

"Me kõik unustame vahel, kuhu oleme pannud prillid-võtmed, avastame piinlikkusega, et sõbra sünnipäev oli eelmisel päeval või mõne arve maksmise tähtaeg on möödas. Kui aga eaka inimese vaimsete võimete vähenemine hakkab igapäevaelu segama, on põhjust muutuda valvsaks. Märkajateks peaksid olema eaka inimese tuttavad ja pereliikmed, sest iseendaga oleme ju päevast päeva koos ning väikesi muutusi on endal raske tähele panna. Samuti on küllalt tavaline, et sümptomeid häbenetakse ega taheta neid endalegi tunnistada."

"Pühadeaeg on tulekul, seega märgakem! Kas vanaema küpsetatud praad on ikka sama maitsev kui mullu? Kas maal elav vanaonu saatis ka sel aastal kaardi? Aga naabritädi - on tema aknal advendiküünlad süüdatud õigel päeval?"

Pikemalt on võimalik lugeda ajakirjast. Apotheka Naerata! ajakirjad on kättesaadavad apteekides ning Apotheka koduleheküljel elektroonselt.