Apotheka Naerata! ajakirja suvenumbrist on võimalik lugeda Ambromed Kliiniku kliinilise psühholoogi-psühhoterapeudi ja Eesti Pereteraapia Ühingu juhataja Jelena Põldsami artiklit "Üksi või üheskoos?".

"Ebamugav on olla ainus üksik peol, kus kõik on paaridena, süüa üksi restoranis või minna üksi kinno. Kuid üksindustunne võib tabada ka rahvahulgas viibides või kallimaga koos olles."

"Meis kõigis on ühelt poolt püüd individualisatsiooni suunas ja samal ajal kuuluvusvajadus. Inimene võib võrdselt soovida suhelda ja samavõrd tungivalt tahta üksi olla."

Jelena kirjutab artiklis sellest, miks me tunneme üksindust, kuidas on see seotud kasvatuse ning isiksuse arenguga. Samuti sellest, kuidas on inimese enesehinnang ning suhte lõppemine seotud üksindusega. Lõpetamaks üksindusest põhjustatud kannatusi, tuleb kõigepealt välja selgitada, millisest suhtlemisest tunneb inimene kõige rohkem puudust, ning alles seejärel mõelda, kuidas seda korvata. "Üksinduse probleemi lahendamise kõige tõhusam viis on saada selgust, mida inimene elust tahab."

Pikemalt on võimalik lugeda ajakirjast. Apotheka Naerata! ajakirjad on kättesaadavad apteekides ning Apotheka koduleheküljel elektroonselt.